MARTIN FORET
Elektroinstalace
Osvětlení PIR a nouzová svítidla
-Domovní telefony a zvonková tabla
Zabezpečovací systémy,alarmy
Inteligentní domácnost,
osvětlení, vytápění...
Rekonstrukce
elektroinstalací


ZAVOLEJTE +420 603 544 429
HLEDÁME SCHOPNÉHO A SAMOSTATNÉHO ELEKTRIKÁŘE DO NAŠEHO TÝMU. PRÁCE V BYTOVÉ VÝSTAVBĚ. PEVNÁ PRACOVNÍ DOBA OD PO-PÁ.    HLEDÁME SCHOPNÉHO A SAMOSTATNÉHO ELEKTRIKÁŘE DO NAŠEHO TÝMU. PRÁCE V BYTOVÉ VÝSTAVBĚ. PEVNÁ PRACOVNÍ DOBA OD PO-PÁ.
Osvětlení PIR a nouzová svítidla


Dále provádíme:

kompletní rekonstrukce elektrozařízení a rozvodů v bytových i nebytových objektech, rekonstrukce panelových domů včetně rozvodnic a rozvodů do bytů. Elektroinstalace rodinných domů, bytů, výrobních hal, obchodů, hotelů dle přání zadavatele.  Montáž certifikovaných protipožárních přepážek do rozvodnic, prostupů, žlabů a lávek.

Výměny a instalace rozvaděčů s kompletní dokumentací dle platných ČSN.


Zajistíme:  projekt dle zadání a dohody
Spolupracujeme s firmami na výrobu nábytku a kuchyní s firmou provádějící vstupy do domů (dveře, vyzdívka apod.) s projektanty...

2021@Martin FORET Lubina č.p.521 742 21 Kopřivnice GSM: 603 544 429 E-mail: foret@elektroforet.cz
Montujeme nová osvětlení do interiéru i exteriéru, společných prostor domů, bytů a nebytových prostor.

Hlavní náplní je namontovat kvalitní a úsporná svítidla dle přání zadavatele. Zabýváme se dlouhou dobu montáží PIR čidel (pohybových senzorů) k stávajícím svítidlům ve společných prostorách panelových domů. Nejsou výjimkou i rodinné domy, byty, hotelové domy.

Používáme senzory různých výrobců. Jsme schopni vyhotovit cenovou nabídku dle vašeho návrhu. Úspora s namontovanými senzory se pohybuje od 38-80%. Za použití speciálního relé i lze i zvýšit.
ÚVOD      REFERENCE      NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA     KONTAKT
foret@elektroforet.cz