MARTIN FORET
Elektroinstalace
Osvětlení PIR a nouzová svítidla
-Domovní telefony a zvonková tabla
Zabezpečovací systémy,alarmy
Inteligentní domácnost,
osvětlení, vytápění...
Rekonstrukce
elektroinstalací


ZAVOLEJTE +420 603 544 429
HLEDÁME SCHOPNÉHO A SAMOSTATNÉHO ELEKTRIKÁŘE DO NAŠEHO TÝMU. PRÁCE V BYTOVÉ VÝSTAVBĚ. PEVNÁ PRACOVNÍ DOBA OD PO-PÁ.    HLEDÁME SCHOPNÉHO A SAMOSTATNÉHO ELEKTRIKÁŘE DO NAŠEHO TÝMU. PRÁCE V BYTOVÉ VÝSTAVBĚ. PEVNÁ PRACOVNÍ DOBA OD PO-PÁ.
Rekonstrukce el. zařízení


Zajistíme:  projekt dle zadání a dohody

2021@Martin FORET Lubina č.p.521 742 21 Kopřivnice GSM: 603 544 429 E-mail: foret@elektroforet.cz
Provádíme kompletní rekonstrukce elektroinstalací v panelových domech, rodinných domech, bytech včetně certifikovaných protipožárních přepážek a hlavně rozvaděčů protipožárních s kouřovou uzávěrou. Máme za sebou desítky takto zrekonstruovaných domů(viz. reference), bytů a panelových domů.

Před rekonstrukci poradíme, zajistíme projekční činnost. Dohodneme se na místě na rozsahu a plánu rekonstrukce. Vyměníme rozvodnice, hlavní stoupací vedení, vedení do bytů s bytovou rozvodnicí.
Vyhotovíme rozvody v bytě včetně domovních telefonů a slaboproudu (pevná linka, internet apod.). Provádíme lištové i skryté rozvody. Máme drážkovačku s odsáváním i bourací kladiva.


Řídíme se platnými ČSN EN normami a návazností na požární normy.

Neděláme práci poloviční jako jiné firmy, že vymění pouze stoupací vedení a provedou nátěr rozvaděčů a na stávající vedení namontují nevhodná svítidla a mají vyděláno. Většinou se tyto zakázky časem musejí znovu celé znovu rekonstruovat a náklady se tak zbytečně zvyšují. Hlavně nedejte na rady  rádoby elektrikářů, že to takhle stačí a vše bude v pořádku. Většinou po revizi jiným revizním technikem než revidoval onu rekonstrukci se projeví co je v nepořádku a kde udělal nezkušený projektant chyby a škody jsou pak veliké.
ÚVOD      REFERENCE      NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA     KONTAKT
foret@elektroforet.cz