MARTIN FORET
Elektroinstalace
Osvětlení PIR a nouzová svítidla
-Domovní telefony a zvonková tabla
Zabezpečovací systémy,alarmy
Inteligentní domácnost,
osvětlení, vytápění...
Rekonstrukce
elektroinstalací


ZAVOLEJTE +420 603 544 429
HLEDÁME SCHOPNÉHO A SAMOSTATNÉHO ELEKTRIKÁŘE DO NAŠEHO TÝMU. PRÁCE V BYTOVÉ VÝSTAVBĚ. PEVNÁ PRACOVNÍ DOBA OD PO-PÁ.    HLEDÁME SCHOPNÉHO A SAMOSTATNÉHO ELEKTRIKÁŘE DO NAŠEHO TÝMU. PRÁCE V BYTOVÉ VÝSTAVBĚ. PEVNÁ PRACOVNÍ DOBA OD PO-PÁ.
Domovní telefony, zvonková tabla

Zabývá se montáží a problematikou domovních komunikačních systémů od různých výrobců. Montáží a dodávkou silnoproudých zařízení do 1kV.2021@Martin FORET Lubina č.p.521 742 21 Kopřivnice GSM: 603 544 429 E-mail: foret@elektroforet.cz
Digitální systémy

Digital Rainmann – Je vhodný do panelových domů s původními rozvody pro domovní telefony. Lze také tyto rozvody zhotovit dodatečně nebo využít jiné vedení. Tento systém pracuje spolehlivě a bez nároků na údržbu. Lze jej vybavit čtečkou klíčů tzv. DALLAS čip nebo ČB kamerou.
Pro činnost tohoto zařízení postačí pouze dva vodiče do bytů.
V případě vyzvánění do bytů z podlaží je třeba systém dovybavit generátorem a jiným typem telefonu, který bude zvonit jiným tónem z podlaží.


Systém umí 8 vyzváněcích tónů a spoustu funkcí k nastavení parametrů pro komunikaci, otevírání dveří a blokovacích módů pro jednotlivé uživatele. Vyrábí se v barvách stříbrná nebo černá v provedeních superantivandal.
Analogové systémy

Analog Systémy vhodné do celé škály panelových a rodinných domů, ubytoven-hotelů bez původní instalace domovních telefonů.Systém lze nainstalovat na původní vedení zvonků bez nutnosti nových rozvodů do jednotlivých bytů (dvojvodičový systém).
Další variantou tohoto systému je montáž nového vedení nebo jen výměna dom. telefonů.
Digital-analog

Chtěli by jste mít digitální domovní systém? Zdá se vám jako přepych vyměňovat nedávno namontované domovní telefony? Ano nemusíte.

Tento systém dokáže z vašeho starého systému udělat nový digitálně ovládaný. Má v sobě implantovanou Dallas čtečku a může být vybaven kamerou. Vše funguje jako u systému digitálních. Návštěva zmáčkne číslo, které je uvedeno vedle jména na seznamu. Systém začne zvonit v tomto bytě a po zvednutí sluchátka se naváže spojení. Dotyčný může z telefonu otevřít vstupní dveře, popř. vidí dotyčného na svém TV. Uživatel bytu se do domu dostane:

  1. použitím Dallas čipu
  2. vyťukáním čísla bytu a příslušného kódu
  3. použitím klíče
  4. zazvoní na souseda


Vše je signalizováno na dobře čitelném displeji i akusticky. Funkce jako délka hovoru, délka otevírání dveří, hlasitost a další funkce se dají libovolně programovat.
Videotelefony

videotelefon Systémy domovních videotelefonů zvyšují bezpečnost při kontrole vstupu do rodinných a bytových domů, kanceláří, provozních a administrativních budov.


Základními uživatelskými částmi systémů jsou vnitřní stanice (monitory) a tlačítkové panely (dveřní kamerové jednotky) umístěné na vstupu do objektu nebo u vnitřních dveří. Volbu vnitřní stanice provede příchozí tlačítkem s jmenovkou nebo zadáním číselného kódu.

Po identifikaci příchozího lze tlačítkem na monitoru, nebo dotykem na symbol zámku na obrazovce uvolnit elektrický zámek vstupních dveří.
Ovládání dveří – el.zámky

Elektrické zámky s vysokou kvalitou jsou použitelné pro všechny systémy domovních telefonů a videotelefonů.
Zámky jsou buď ve standardní podobě, nebo s posuvnou lištou kterou
vyrovnáte případné nedostatky starších dveří.
ÚVOD      REFERENCE      NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA     KONTAKT
foret@elektroforet.cz